- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

3 svarbūs dalykai “SMSCredit” ir “Vivus” klientams

Autorius: veidas.lt | 2015 12 18 @ 14:51 | Verslas | 1 Comment

"SMSCredit"

Lietuvos bankas pranešė, kad dėl daugybinių teisės aktų pažeidimų, susijusių su netinkamu klientų mokumo vertinimu, prekės ženklus „SMSCredit“ ir „Vivus“ naudojanti vartojimo kreditų bendrovė UAB „4finance“ išbraukta iš viešojo vartojimo kredito davėjų sąrašo.

Ką daryti klientams:

1. Gražinti skolas: „4finance“ išbraukus iš viešojo vartojimo kredito davėjų sąrašo, vartojimo kreditų gavėjų padėtis nesikeičia. „4finance“ turi teisę baigti vykdyti galiojančias vartojimo kredito sutartis, o kredito gavėjams lieka pareiga grąžinti jiems suteiktus vartojimo kreditus, toliau mokėti įmokas sutartyse numatytomis sąlygomis bei tvarka ir vykdyti kitus iš vartojimo kredito sutarties kylančius įsipareigojimus.

2. Gali keisti sutartis: Kredito turėtojams verta žinoti, kad jų prašymu „4finance“ gali atlikti galiojančių vartojimo kredito sutarčių pakeitimus (keisti įmokų mokėjimo grafiką, vartojimo kredito grąžinimo datą ir pan.).

3. Negali skolintis daugiau: Pakeitimai, kurie nulemtų jau suteiktos vartojimo kredito sumos padidinimą, negalimi, nes vartojimo kredito suma negali būti padidinta. Įmonė neturi teisės sudaryti naujų vartojimo kredito sutarčių ir tuo atveju, jeigu vartotojas jau yra pateikęs įmonei prašymą dėl vartojimo kredito suteikimo.

Plačiau skaityti čia

 

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/3-svarbus-dalykai-%e2%80%9csmscredit%e2%80%9d-ir-%e2%80%9cvivus%e2%80%9d-klientams

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.