- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

„Samsung Electronics Baltics“ – geriausias 2014 metų darbdavys Europoje

Autorius: veidas.lt | 2014 03 13 @ 17:00 | Verslas | 1 Comment

Kaspars Filips Dobrovolskis nuotr.

„Samsung Electronics Baltics“ yra pirmoji įmonė Baltijos šalyse, kuri laimėjo prestižinį „Top Employers Institute” sertifikatą „2014 metų Europos Top darbdavys” ir taip pelnė tarptautinį pripažinimą dėl aukštų standartų laikymosi žmogiškųjų išteklių ir darbo aplinkos srityse.

„Mūsų atliktas išsamus tyrimas patvirtina, kad „Samsung Electronics Baltics“ yra viena iš įmonių, prisidedančių prie darbo sąlygų gerinimo visame pasaulyje. Tai bendrovė, kuri rūpinasi savo darbuotojais, ir gavusi „2014 metų Europos Top darbdavys” sertifikatą pelnytai laikoma viena geriausių darbdavių pasaulyje“, pabrėžė „Top Employers Institute” tarptautinių projektų direktorius Johannas Labuschagne. Įmonės buvo vertinamos penkiose kategorijose, tokiose, kaip atlygis už darbą, papildoma nauda ir darbo sąlygos, tobulėjimo galimybės, karjeros galimybės ir organizacinė kultūra. „Samsung Electronics Baltics“ išsiskyrė socialinėmis garantijomis, atlygio sistema ir socialinės atsakomybės projektais.
Įmonės rodiklius palyginus su kitų Europos kompanijų, „Samsung Electronics Baltics“ moka didesnius atlyginimus savo srities profesionalams. Vidutiniškai Europoje kasmetinių premijų dydis siekia 15–18 % atlyginimo, o šioje įmonėje jis siekia net iki 50 %. Be to, pagalvota ir apie pagalbinius darbuotojus bei neseniai pradėjusius karjerą – jų metinės premijos gali siekti net iki 20 % atlyginimo, kai vidutiniškai Europoje ir atsižvelgiant į pirmaujančių įmonių praktiką jos sudaro 8–10 %.
Palankiai vertinamas įmonės požiūris į socialines garantijas. Įmonė rūpinasi visų darbuotojų socialinėmis garantijomis, nepriklausomai nuo užimamų pareigų ar darbo stažo, nes ir pusę metų dirbantis asistentas, ir 10 metų įmonėje dirbantis vadovas privalo rūpintis savo sveikata ir jaustis saugūs, jei ištiktų nenumatytos negandos.
„Institutas aukštai įvertino ir mūsų dalyvavimą socialinės atsakomybės ugdymo, paramos ir finansavimo projektuose Baltijos šalyse. Parama Baltijos SOS vaikų kaimams, įkvepiantis bėgimas „Hope Relay“, mokytojų skaitmeninio raštingumo programa „Samsung mokykla ateičiai“ yra tik keletas iš pastaruoju metu įmonės vykdytų socialinės atsakomybės ugdymo projektų, – pasakojo Liene Stokenberga, „Samsung Electronics Baltics“ HR vadovė. – Be to, didžiuojamės darbuotojais ir jų šeimomis, su entuziazmu ir džiaugsmu dalyvavusiomis bėgime, skirtame rinkti lėšas SOS vaikų kaimams, ir pasidalijusiomis savo žiniomis bei technologiniais įgūdžiais su regioninių mokyklų auklėtiniais ir mokytojais.“
„Top Employers Institute” – Nyderlanduose įsikūrusi kompanija, kuri nuo 1991 metų skiria nominacijas geriausiems darbdaviams pasaulyje. Šį sertifikatą gali gauti tik organizacijos, kurios demonstruoja aukščiausius standartus, rūpindamosi darbuotojais, toliaregišką požiūrį į žmogiškųjų išteklių valdymą, taip pat nuolat stengiasi gerinti darbo aplinkos sąlygas ir skatina darbuotojus tobulėti.
„2014 metų Europos Top darbdavys” ir „2014 metų Latvijos Top darbdavys“ sertifikatai galios nuo 2014 metų kovo mėnesio iki 2015 metų kovo mėnesio. Šį įvertinimą „Samsung“ atstovybės gavo dvylikoje Europos šalių: Belgijoje, Portugalijoje, Austrijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Ispanijoje, Italijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Rumunijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/%e2%80%9esamsung-electronics-baltics%e2%80%9c-%e2%80%93-geriausias-2014-metu-darbdavys-europoje

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.