- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

„Mokykla 2014“: švietimo inovacijos, medijų raštingumas ir mokykla be sienų

Autorius: veidas.lt | 2014 11 21 @ 09:00 | Tėvai ir vaikai | No Comments

Lapkričio 21–23 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, veikia paroda „Mokykla 2014“, kurioje bus galima susipažinti su inovatyviomis mokymo priemonėmis ir mokymo metodikomis.

Parodoje vyks gausybė renginių. Iš jų svarbiausi: medijų bei IT raštingumui skirta konferencija „Ar mokytojas tebėra vedlys?“ ir forumai „Švietimo patirtys nuo A iki Ž“ bei „Ar mokykla atvira šiuolaikiniam pasauliui?“.

Konferencijoje bus gilinamasi į tai, kaip vaikui sąmoningai ir kritiškai atsirinkti reikiamą informaciją iš didžiulio jos srauto, į informacinių technologijų taikymą mokymo procese ir potencialias vaikams internete kylančias grėsmes.

Forume „Švietimo patirtys nuo A iki Ž“ pasirodys penkiolika švietimo vadybininkų, praktikų ir inovatorių, kurių kiekvienas per penkiolika minučių pasidalys savo sėkmės istorijomis ar idėjomis, kaip pagerinti mokyklų veiklą ir mokinių rezultatus.

Forumo „Ar mokykla atvira šiuolaikiniam pasauliui?“, skirto Globalaus švietimo savaitei paminėti, tikslas – aptarti švietimo sistemos perspektyvas ir galimybes ugdyti globaliai mąstančius bei pasaulinę problematiką suvokiančius mokinius. Forumo dalyviai taip pat gilinsis, kaip reikėtų tobulinti ugdymo turinį ir metodus, kad švietimas neatsiliktų nuo globalaus ir greitai besikeičiančio pasaulio diktuojamų aktualijų.

Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į diskusiją „Kokio norime Lietuvos švietimo?“, kurioje dalyvaus ir švietimo bei mokslo ministras Dainius Pavalkis, į Lietuvos kino centro rengiamas dirbtuves „Vizualus matymas“, pristatymą „Robotika mokykloje – ugdome kūrybiškumą!“ bei praktinį užsiėmimą „Tarp chaoso ir tvarkos. Kaip veikia jūsų mokykla ir klasė?“. Parodoje taip pat bus galima išbandyti įvairias modernias mokymosi technologijas.

 

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/%e2%80%9emokykla-2014%e2%80%9c-svietimo-inovacijos-mediju-rastingumas-ir-mokykla-be-sienu

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.