- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

„Microsoft Dynamics“ rems „Lotus F1” komandą

Autorius: veidas.lt | 2012 03 15 @ 13:00 | Sportas | 1 Comment

Formula 1” varžybų komandai „Microsoft“ trejus metus teiks technologinę ir kitą paramą

Š.m. kovo 14-ąją populiariausių pasaulyje automobilių varžybų „Lotus F1“ komanda ir verslo sprendimų padalinys „Microsoft Dynamics“ pasirašė trejų metų bendradarbiavimo sutartį. Jau šią savaitę „Formula 1“ rungtynėse „Lotus F1“ komandos bolidai ir ekipažo apranga bus pažymėti „Microsoft Dynamics“ prekiniu ženklu. Š.m. kovo 18 d. Melburne vyksiančiose sezono atidarymo varžybose „Australian Gran Prix“ komanda „Lotus F1“ jau pasirodys pasipuošusi „Microsoft Dynamics“ simbolika.

Viena iš bendradarbiavimo sutarties sąlygų numato, kad komanda bus aprūpinta naujausiais verslui skirtais „Microsoft Dynamics“ programiniais sprendimais, kuriuos įmonės ir organizacijos visame pasaulyje naudoja sklandesniam darbui ir sėkmingesnei konkurencijai rinkoje užtikrinti. Bendradarbiavimo metu „Microsoft“ darbuotojai tiesiogiai dirbs su „Lotus F1“ komandos nariais, apmokydami juos naudotis šiuolaikiškais verslo valdymo įrankiais.

„Lotus F1“ generalinis direktorius Patrikas Liuisas (Patrick Louis) oficialiajame tinklaraštyje teigė, kad visa komanda labai didžiuojasi partneryste ir bendradarbiavimu su „Microsoft Dynamics“. Jo citatoje pažymima, kad komanda įžengia į naują verslo plėtojimo laikotarpį ir siekia įvaldyti pažangiausias veiklos valdymo priemones. „Būtent „Microsoft Dynamics“ užtikrins, kad mūsų numatyti pokyčiai bus įgyvendinti sėkmingai,“ – sakė P.Liuisas. Jo teigimu, šis bendradarbiavimas padės „Lotus F1“ komandai efektyviai organizuoti verslo procesus ir tapti visapusiškai orientuota į numatytų rezultatų pasiekimą.

„Microsoft“ viceprezidentas Halas Hovardas (Hal Howard) sakė, kad trokšta noru efektyviai bendradarbiauti su tokia komanda, kaip „Lotus F1”, ir sieks padėti jai dirbti efektyviau. “Mes suteiksime komandai technologijas, kurios užtikrins jos dinamiškumą ir padės siekti pergalių,” – teigė H.Hovardas.

Pranešama, kad daugiau informacijos apie šį bendradarbiavimą „Microsoft“ suteiks pasaulinėje konferencijoje “Microsoft Convergence”, kuri vyks Teksase (JAV) š.m. kovo 19-21 dienomis. Plačiau apie šį bendradarbiavimą galima paskaityti „Lotus F1” svetainėje: http://lotusf1team.com/Microsoft-Partners-with-Lotus-F1.html?lang=en

 

 

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/%e2%80%9emicrosoft-dynamics%e2%80%9c-rems-%e2%80%9elotus-f1%e2%80%9d-komanda

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.