- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

„Microsoft“ įvertino geriausius partnerius

Autorius: veidas.lt | 2013 10 04 @ 17:00 | IT naujienos | No Comments


Šių metų Partnerių Dienos metu „Microsoft Lietuva“ paskelbė 9 Lietuvos įmones kaip labiausiai prisidėjusias prie novatoriškų IT sprendimų ir paslaugų diegimo. Spalio 3 d. vykusiame kasmetiniame renginyje “Microsoft” taip pat pristatė rinkos naujienas bei verslo plėtros galimybes partneriams.

„Metų licencijavimo partneriu“ tapo bendrovė „Blue Bridge“, šiemet sudariusi daugiausiai licencijų nuomos kontraktų ir pardavusi daugiausiai programinės įrangos naujumo garantijų. „Metų infrastruktūrinių sprendimų partnerio“ nominaciją šiemet pelnė bendrovė „Atea“, kuri taip pat tapo ir „Metų darbo su „Office“ sistema sprendimų partneriu“.

„Metų Microsoft Dynamics partneriu“ šiemet tapo „Alna Business Solutions“, kuri ženkliai prisidėjo prie „Microsoft Dynamics“ sprendimų populiarėjimo Lietuvos įmonėse. „Metų distributoriaus“ nominaciją pelnė „ACC distribution“, o „Metų taikomųjų sprendimų partnerio“ nominaciją pelnė bendrovė „Amidus“.

„Etronika“ šiais metais pelnė „Metų programinės įrangos gamintojo” apdovanojimą, o „Inovatyviausia nauja įmone, dalyvaujančia „BizSpark“ programoje“ šiais metais tapo „Gifty.lt“. „Metų „Cloud” sprendimų partneriu“ šiais metais tapo „Hostex“, o „Metų originalios įrangos gamintojo partnerio“ apdovanojimą pelnė „Komparsa“.

„Bendradarbiavimas yra stiprybė, todėl vertiname įmones, kurios kartu su mumis juda į priekį, siekia tobulėjimo bei visapusės plėtros. Jos Lietuvos verslui bei valstybės institucijoms pristato naujoves, diegia kaštus mažinančius sprendimus, ir taip padeda organizacijoms didinti savo efektyvumą. Manau, kad mūsų partneriai yra mūsų šalies inovacijų ir modernizavimo variklis, jiems turime dėkoti, kad Lietuvos verslo įmonės yra konkurencingos užsienio rinkose, kuria novatoriškus produktus bei prisideda prie Lietuvos, kaip technologiškai pažangios šalies, įvaizdžio“, – sakė „Microsoft Lietuva“ vadovas Kristijonas Kaikaris.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/%e2%80%9emicrosoft%e2%80%9c-ivertino-geriausius-partnerius

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.