- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

„Mados ir Meno Sintezėje“ – naujas M.Vasiliausko rekordas

Autorius: veidas.lt | 2013 03 05 @ 16:58 | Kultūra | No Comments


Jau už keleto dienų, kovo 7 d., Kaune pirmą kartą įvyks mados ir meno renginys – „Mados ir Meno Sintezė“, kuriame susirinkusi publika galės išvysti ne tik naujausias garsių dizainerių drabužių bei aksesuarų kolekcijas, bet ir įvertinti naują Modesto Vasiliausko kūrinį – suknelę, pagamintą iš taškinio masažo šlepečių „Yantra Twin-Flex“.
Renginio metu garsus dizaineris ir floristas Modestas Vasiliauskas savo rekordų sąrašą bandys papildyti dar vienu rekordu, kuris bus registruojamas Lietuvos rekordų agentūroje „Factum“. Suknelė iš šlepečių – naujas, tačiau tikrai įveikiamas uždavinys neįprastų rekordų siekėjui. M. Vasiliauskas jau yra sukūręs sukneles iš lietuviškų centų, JAV dolerių, koldūnų, vyno butelių kamščių, vytintų žuvų, klevų lapų, graikinių riešutų, margučių ir kitų netradicinių medžiagų, iš kurių dauguma pripažinti rekordais.
Suknelės gamybai bus naudojamos taškinio masažo „Twin-Flex“ šlepetės, kurios yra ypatingai lengvos ir pagamintos iš gamtai nekenksmingų medžiagų. Jas dovanos elektroninė parduotuvė KaipSmilga.lt, kuri rūpinasi moterų grožiu ir sveikata, todėl pateikia platų kokybiškų kūno priežiūros, sveikatos bei kūno formų gražinimui skirtų prekių asortimentą.
Pakalbinta el.parduotuvės KaipSmilga.lt vadovė Aistė Pranukevičienė teigė, jog suknelės gamybai bus panaudota daugiau nei 70 porų šlepečių. Ji pridūrė, jog pamatyti suknelę, pagamintą iš, regis, visiškai suknelės gamybai netinkamos materijos, bus labai įdomu. „Turėtų būti įspūdinga, netikėta, bet labai gražu“, – kalbėjo direktorė.
„Mados ir Meno Sintezė“ – gurmaniškas ir kokybiškas renginys, kurio devizą – „Jūsų laisvė kurti!“, o jį savo nauju rekordu bandys atskleisti ir M.Vasiliauskas.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/%e2%80%9emados-ir-meno-sintezeje%e2%80%9c-%e2%80%93-naujas-m-vasiliausko-rekordas

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.