- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

„Ikra savaitės” renginiai “Švyturio menų doke”

Autorius: veidas.lt | 2012 05 13 @ 10:00 | Teatras | No Comments


Gegužės 24 d., ketvirtadienį, 18 val. Memelio teatro miuziklas „(ne)Laimingi žmonės“ „(ne)Laimingi žmonės“ – vieno baro istorija. Kasvakar į jo sceną žengianti dainininkė yra įvairiausių gyvenimiškų istorijų liudytoja.

Siužetai kartojasi, žmonės keičiasi: vienišiai, meilės nekenčiantys ir save mylintys labiau už viską, kareiviai, laisvo elgesio merginos – jie visada užsuka į barą tam, kad už jo durų paliktų savo realų gyvenimą. Kiekvienas staliukas – vis kita gyvenimo istorija. Kas yra laimė? Kaip gyventi? Visada yra ir kitas pasirinkimas. Reikia tik išdrįsti jį pamatyti, siūlo miuziklo kūrėjai.

Gegužės 26 d., šeštadienį, 19 val. „IKRA savaitė“ finalinis uždarymo renginys: IKRA MADA ir I muzikinių vaizdo klipų konkurso IKRA LIKE apdovanojimų ceremonija!

Publika yra kviečiama į intriguojantį susitikimą su mada ir videomenu, dinamiškomis kūrybos sritimis. Mados renginio IKRA MADA ir I muzikinių vaizdo klipų konkurso IKRA LIKE sąjungos rezultatas – įspūdingas dizaino, muzikos ir videomeno šou.

Ant IKRA MADA podiumo kolekcijas pristatys žinomi uostamiesčio dizaineriai bei kūrybinį kelią pradedantys jų kolegos iš sostinės. Jų išmonės spektras aprėpia visą drabužių dizaino krypčių ir tendencijų įvairovę: nuo praktiškų ir klientų pasitikėjimą pelniusių sprendimų kasdienai iki stebinančių fantazijų, įgyvendintų netikėčiausiomis priemonėmis.

I muzikinių vaizdo klipų konkursas IKRA LIKE, kaip sufleruoja pavadinimas, pasitelkė populiariausio socialinio tinklo galimybes populiarinant tautiečių sukurtus vaizdo klipus. Trimatė grafika, humoras, netikėti techniniai sprendimai – Lietuvos klipų kūrėjai turi kuo nustebinti! Vakaro metu išvysite kompetentingos komisijos bei žiūrovų išrinktus geriausius konkurso klipus.

www.creativeklaipeda.lt – informacija

Išsamesnė informacija: www.creativeklaipeda.lt/ikra-savaite-2012

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/%e2%80%9eikra-savaites-renginiai-svyturio-menu-doke

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.