- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

„Gražuolė ir pabaisa“ interpretacija

Autorius: veidas.lt | 2011 04 29 @ 16:00 | Aktualijos,Kinas,Kultūra | No Comments

"Veido" archyvas

Jau nuo gegužės 27 d. Lietuvos kino teatruose pradedama rodyti šiuolaikinė pasakos apie užkerėtą princą, virtusį pabaisa, ir gražuolę, išvadavusią nelaimėlį iš raganos kerų, versija – romantinė drama „Pabaisa“.

Filme „Pabaisa“ vaidina visas jaunasis Holivudo žvaigždynas. Raganos vaidmuo patikėtas vienai iš garsiųjų kino dvynukių – Mary-Kate Olsen, užkerėtą pabaisą įkūnija Alexas Pettyferis iš filmo „Mano numeris ketvirtas“, o kukliosios klasiokės vaidmuo atiteko jaunajai aktorei Vanessai Hudgens, žiūrovams puikiai pažįstamai iš „Vidurinės mokyklos miuziklo“.

Septyniolikmetis Kailas (akt. Alex Pettyfer) yra išlepintas, arogantiškas ir paviršutiniškas mokyklos gražuoliukas. Jis mėgaujasi savo išvaizda, turtais ir padėtimi mokykloje – daugiau jam niekas nerūpi. Įtikėjęs savo puikybe, Kailas kitų arba išvis nepastebi, arba šie tampa negailestingų jo pašaipų objektais. Kartą, savo nelaimei, naujuoju pažeminimo taikiniu jis pasirenka Kendrą (akt. Mary-Kate Olsen) – moksleive apsimetusią raganą. Ši nusprendžia Kailą pamokyti – paversti jo išorę tokia bjauria, koks yra jo vidus.

Tapęs neįtikėtinai baisiu Kailas turi tik vienerius metus rasti tą, kuri galėtų jį pamilti, nepaisydama bjaurios jo išorės, antraip jis amžiams liks pabaisa. Vienintele Kailo viltimi tampa tyli klasiokė Lindy (akt. Vanessa Hudgens), kurios jis anksčiau net nepastebėdavo.

Filmas sukurtas pagal bestseleriu tapusį amerikiečių rašytojos Alex Flinn romaną „Pabaisa“. Jį lietuvių kalba yra išleidusi leidykla „Obuolys“.

Juostos premjera Lietuvos kino teatruose jau gegužės 27 d.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/%e2%80%9egrazuole-ir-pabaisa%e2%80%9c-interpretacija

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.