- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

„Global Finance“ SEB banką išrinko geriausiu banku Lietuvoje

Autorius: veidas.lt | 2014 04 01 @ 09:00 | Verslas | No Comments


Tarptautinis verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“ SEB banką išrinko geriausiu 2014 metų banku Lietuvoje. Šiemet „Global Finance“ jau dvidešimt pirmą kartą sudarė augančių Vidurio ir Rytų Europos rinkų geriausių bankų sąrašą. Nuo 1999 metų SEB geriausiu banku Lietuvoje žurnalo ekspertų pripažįstamas dvyliktą kartą.

Pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos „Global Finance” specialistai vertina finansų institucijas, yra turto augimas, pelningumas, strateginė partnerystė, klientų aptarnavimo kokybė, konkurencinių kainų politika ir paslaugų naujovės.

„Bankininkystės sektoriuje labai svarbu ilgalaikiai ryšiai su klientais. Todėl daug dėmesio skiriame ir gyventojų, ir įmonių konsultavimui, paslaugų tobulinimui, atsižvelgdami į besikeičiančius klientų poreikius, kuriuos ypač lemia sparčiai didėjantis technologijų vaidmuo kasdieniame gyvenime. Tai mums padeda išlaikyti patikimo finansų partnerio vardą ir nuolat judėti pirmyn. Džiaugiamės, kad šią SEB strategiją vertina ir tarptautiniai ekspertai“, – sako SEB banko prezidentas Raimondas Kvedaras.

Populiarus finansų specialistams ir šia sritimi besidomintiems skaitytojams skirtas žurnalas „Global Finance” yra leidžiamas nuo 1987 metų. Žurnalas turi apie 50 tūkst. prenumeratorių ir apie 284 tūkst. skaitytojų 158-iose pasaulio šalyse. Dauguma jų – įmonių ir institucijų vadovai bei finansų specialistai.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/%e2%80%9eglobal-finance%e2%80%9c-seb-banka-isrinko-geriausiu-banku-lietuvoje

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.