- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

„Facebook“ atkirtis „Google+“

Autorius: veidas.lt | 2011 09 25 @ 19:57 | IT naujienos | 2 Comments

 

Tie, kas išbandė „Google+“, ko gero, nedrįs prieštarauti, jog viena patogiausių funkcijų – „draugų ratai“, leidžiantys žmones suskirstyti į tam tikras grupes ir taip dalytis informacija. Pavyzdžiui,  į savo paskyrą sukeliate šeimos švenčių nuotraukas, tačiau nenorite, kad kolegos ar šiaip pažįstami jas matytų, taigi galite „bendrinti“, tik su giminaičių ratu.

Tačiau šiam „Google+“ pranašumui socialinis tinklas „Facebook“ davė atkirtį ir patobulino draugų sąrašų funkciją. Panašiai kaip ir „Google+“, čia draugus galima suskirstyti į kategorijas suteikiant tam tikrus saugumo lygius ir nustatant kieno informaciją pageidaujate matyti „ant sienos“.

Iki šiol egzistavusi „draugų sąrašų“ funkcija buvo nepopuliari tarp vartotojų, nes užimdavo daug laiko kuriant draugų ar pažįstamų ir pan. grupes. „Facebook“ atstovų teigimu, nauja funkcija žmones suskirstys automatiškai, pagal jų tarpusavio ryšius, pomėgius, pagal tai kaip dažnai su jais bendraujate ir pan., o vėliau jūs šią informaciją galėsite koreguoti pridėdami naujus narius.

Naujoji „Facebook“ funkcija turėtų startuoti iki rugsėjo 20 dienos ir, manoma, sulauks didelio vartotojų palaikymo.

Šiemet birželio mėnesį startavusi „Google+“ jau turi daugiau nei 25 miln. vartotojų, o „Facebook“ iki metų pabaigos tikisi pasiekti 100 mln.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/%e2%80%9efacebook%e2%80%9c-atkirtis-%e2%80%9egoogle%e2%80%9c

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.