- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

„Enya Christmas Show“ koncerte žiūrovai išvydo tikrą kalėdinę pasaką

Autorius: veidas.lt | 2013 12 16 @ 12:52 | Muzika | No Comments

Vilniaus „Siemens“ areną sudrebino grandiozinis „Enya Christmas Show“ koncertas. Jo metu žinomas airių dainininkės Enya dainas atliko ir daugiau nei 4000 žiūrovų širdis virpino garsiausių Lietuvos vokalisčių komanda – Rūta Ščiogolevaitė, Erica Jennings, Ieva Prudnikovaitė, Evelina Sašenko ir Vaida Genytė. Joms pritarė Donato Katkaus vadovaujamas Šv. Kristoforo kamerinis orkestras ir Lino Adomaičio bei Jievaro Jasinskio suburta ritmo grupė.

„Enya Christmas Show“ koncerte nuskambėjo 21 Enya daina, kurią atliko Lietuvos scenos divos. Tarp jų tokie kūriniai kaip „Fairytale”, „Caribbean Blue”, „Orinoco Flow (Sail Away)“ ir kiti. Renginį vainikavo bendra visų penkių vokalisčių atlikta bene geriausiai žinoma daina „Only Time“.

„Aukščiausio kalibro muzikantai padovanojo žiūrovams tikrą kalėdinę pasaką. Atlikėjos scenoje atrodė stulbinamai, jų balsai jautriai užbūrė visą publiką, o orkestras kartu su ritmo grupe pridėjo tą magišką prieskonį, kurio dėka koncertas tapo nuostabus“, – teigė „Enya Christmas Show“ meno vadovas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis.

Tiek darbo ruošiant orkestruotes L. Adomaitis teigė seniai beturėjęs. „Esu labai dėkingas savo bičiuliui ir vienam geriausių Lietuvoje aranžuotojų bei natografų Jievarui Jasinskiui, su kuriuo daugiau nei pusę metų klijavome muzikinius failus ir natas. Visų muzikantų pasiaukojančiu darbu esame labai labai patenkinti“, – sakė jis.

Susirinkusius žiūrovus užbūrė ne tik naujai suskambėjusios žinomos Enya dainos, bet ir specialiai šiam koncertui paruošta scenografija ir kiekvienai dainai sukurtos unikalios vizualizacijos, kuriose vyravo gamtos bei pasakų motyvai. Jas susirinkusieji stebėjo per tris ekranus, didžiausias 100 kvadratinių metrų dydžio ekranas buvo įrengtas scenos gilumoje.

Enya muzikos didingumą ir grožį taip pat pabrėžė unikalios dizainerės Daivos Urbonavičiūtės kiekvienai atlikėjai sukurtos vakarinės suknelės. Kaip teigia pati dizainerė, šiais kostiumais buvo siekiama sukurti mitinių Britanijos valdovo Karaliaus Artūro laikų atmosferą.

„Renginio atlikėjų įvaizdį kūriau įkvėpta pasakų laikų, kuomet pasaulyje gyveno elfai ir kitos mitinės būtybės. Stengiausi perteikti Enya kūriniuose vyraujantį paslaptingumą, tačiau taip pat subtiliai pabrėžti kiekvienos atlikėjos individualumą“, – teigė ji.

Renginio organizatorių teigimu projektas pateisino visus lūkesčius. „Šiuo projektu siekėme žiūrovams suteikti kuo daugiau teigiamų emocijų ir sukurti šventinę nuotaiką – mums tai pavyko geriau nei tikėjomės. Planuojame šią kalėdinę pasaką ir kitais metais dovanoti žiūrovams ne tik Vilniuje, bet ir Kaune bei Klaipėdoje“, – po renginio sakė organizatoriai.

Kontaktai:
Karolina Degutytė, karolina@maniac.lt, 8 602 038 19

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/%e2%80%9eenya-christmas-show%e2%80%9c-koncerte-ziurovai-isvydo-tikra-kaledine-pasaka

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.