- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

„CityBee“ žengia į automobilių nuomos rinką

Autorius: veidas.lt | 2013 05 28 @ 16:49 | Politika | No Comments


Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje teikiama dalijimosi automobiliu paslauga „CityBee“ patraukli ne tik greitai asmeninius ar darbinius reikalus mieste norintiems sutvarkyti gyventojams bei įmonėms – paslaugos tiekėjai netrukus tikisi įsitvirtinti ir automobilių nuomos paslaugas teikiančių įmonių gretose. Šiuos planus „CityBee“ padės įgyvendinti išskirtiniai, pirmą kartą Lietuvoje siūlomi automobilių nuomos paslaugų paketai.

Kaip teigia „CityBee“ veiklos vadovas Aurimas Drūtys, ilgesnės nuomos paslaugų paketus įmonė nusprendė pasiūlyti atsižvelgusi į artėjančios vasaros pakoreguotus vartotojų bei poilsiautojų poreikius dažniau naudotis automobiliu, aplankant daugiau miestų, pajūrį ir pan.

Praėjusią savaitę pristatyti nauji transporto nuomos paslaugų paketai „CityBee“ klientams suteikia galimybę automobilį parai išsinuomoti itin patraukliomis sąlygomis – kompaktinės klasės automobilio nuoma kainuoja 69 Lt parai.

„Mūsų teikiama nuomos paslauga yra išskirtinė, nes išsinuomodami automobilį mūsų klientai gauna ne tik naują automobilį, bet taip pat ir degalų – perkant paros paketus, į kiekvienos paros kainą jau yra įskaičiuota po 50 km. Be to, kitaip nei kitur, nuomojantis „CityBee“ nereikia palikinėti jokio užstato, tereikia internetu užsiregistruoti mūsų sistemoje. Nuoma besidomintys klientai taip pat turėtų įvertinti ir platų „CityBee“ taškų skaičių, kuris leidžia automobilį pasiimti patogiausioje vietoje“, – sako A. Drūtys.

Per metus „CityBee“ dalijimosi automobiliu paslauga iš viso pasinaudojo daugiau nei 3200 vartotojų. Šiuo metu „CityBee“ iš viso siūlo 85 automobilius 11 strateginių Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų vietų. „CityBee“ paslaugos vartotojai važinėjasi „Fiat 500“, „Fiat Punto“, „Fiat Bravo“, „Fiat Ducato“ ir BMW 5 serijos modelių automobiliais.

Dalinimosi automobiliu paslauga „CityBee“ suteikia galimybę visą parą naudotis automobiliais, prieš tai užsiregistravus internetinėje svetainėje www.citybee.lt ir rezervavus laiką.

„CityBee“ paslaugą Lietuvoje teikianti tarptautinė įmonių grupė „Modus grupė“ vykdo veiklą automobilių prekybos ir techninio aptarnavimo, nekilnojamojo turto vystymo, automobilių stovėjimo aikštelių valdymo ir energetikos srityse. Įmonių grupė valdo 20 įmonių Baltijos šalyse ir Baltarusijoje.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/%e2%80%9ecitybee%e2%80%9c-zengia-i-automobiliu-nuomos-rinka

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.